| Verpakking breedte | 206 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 251 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5414233219101 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MEK3N0001770 |
| Kleur | roze, lichtblauw |
|---|
| Fabrikant Naam | Toi‑Toys International B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV Rheinland LGA Products GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Cijfer |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Personage | K3 |