Deze schattige zwembandjes wil je toch niet missen deze zomer? Het unieke Oudroze Leopardprint valt zeker op! De zwembandjes zijn trendy en geven je kids zeker een zomerse vibe. Naast dat de zwembandjes een leuk design hebben, zijn ze ook nog eens super veilig gemaakt. Stralend de zomer in met Swim Essentials!
Op zoek naar deze unieke zwembandjes voor de grotere kids? We hebben de zwemvleugels ook voor kids tussen de 2-6 jaar!
| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720187318379 |
| Merk | Swim Essentials |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7432233955933 |
| Kleur | panterprint |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Fabrikant Naam | Swim Essentials |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 15 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Personage | Geen personage |