Met de Swim Essentials Safari Chique Zwembandjes in een unieke rosé gouden kleur zal je kindje op een stralende manier genieten van het water! De speciale Safari Chique print op de zwemvleugels maakt dat ze hip en stijlvol zijn en hierdoor zal je kindje opvallen. De Swim Essentials panterprint zwembandjes zijn geschikt voor kids tussen de 2 en 6 jaar (15-30 kg) en zullen ervoor zorgen dat ze op een veilige en leuke manier kan spelen in het zwembad.
Op zoek naar zwembandjes voor de kleinsten onder ons? Het gave panterprint design hebben we ook voor kids van 0-2 jaar!
| Product breedte | 9 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8721197401259 |
| Merk | Swim Essentials |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8721197401259 |
| Kleur | goud |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Fabrikant Naam | Swim Essentials |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Meisjes |
|---|