| Product breedte | 9 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 123 mm |
| Verpakking hoogte | 31 mm |
| Verpakking lengte | 204 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7432233930978 |
| Merk | Swim Essentials |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7432233930978 |
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Fabrikant Naam | Swim Essentials |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Personage | Geen personage |