Voor de allerkleinsten heeft Swim Essentials unieke zwembandjes ontworpen. De zwembandjes hebben een stralend Circus design. De stralende gele kleur zorgt ervoor dat de zwembandjes opvallen en dat je kindje straalt in het zwemband of op het strand. Deze circus zwembandjes zijn geschikt voor kindjes tussen de 0 en 2 jaar oud, in verband met de belastbaarheid (max. 15 kg). De baby zwembandjes hebben 2 luchtkamers voor extra veiligheid. Op zoek naar nog meer zwemveiligheid voor je kleintje? Bekijk dan ook eens onze Baby Float Circus!
| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720783424993 |
| Merk | Swim Essentials |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7432234134122 |
| Kleur | Geel donker |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Fabrikant Naam | Swim Essentials |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 15 kg |
| Personage van toepassing |