Met het FitSuit Puddle Jumper hebben kinderen eindelijk een zwemvest met zwembandjes dat zowel makkelijk is aan te doen als te dragen. De bandjes en gordel zijn gemaakt van duurzaam polyester waardoor hij niet opgeblazen hoeft te worden en dus ook niet lek kan gaan! Dit nieuwe model is speciaal ontworpen voor kinderen tussen de 14 en 25 kg. Het materiaal is extra zacht en comfortabel, zodat uw kindje geen last krijgt van schurende zwembandjes. Ook is het verstelbaar in grootte, waardoor hij altijd goed past. Door de felle kleur en het leuke design valt uw kindje extra op in het water en is hij extra veilig. De puddle jumper gaat ook om de middel waardoor uw kind niet kopje onder kan gaan!
Gaat u op vakantie of naar het strand? Vanwege het opvouwbare model kunt u gemakkelijk de puddle jumper mee op reis nemen. Tevens is deze puddle jumper gemaakt van polyester en schuim wat er voor zorgt dat hij niet lek kan gaan onderweg of tijdens het zwemmen!
Door de bandjes om de armen en middel houdt het hoofd van het kind altijd boven water, waardoor het extra veilig is. Ook heeft het zwemvest geen scherpe randjes en is het licht en makkelijk om mee te nemen. Met deze puddle jumper geef je uw kind de nodige ondersteuning om met een optimale bewegingsvrijheid op een veilige manier te leren zwemmen. Geniet met uw kindje van urenlang zwemplezier zonder zorgen met het FitSuit Puddle Jumper zwemvest voor kinderen!
| Product breedte | 11 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 224 mm |
| Verpakking hoogte | 168 mm |
| Verpakking lengte | 327 mm |
| Verpakkingsgewicht | 82 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720938318047 |
| Verpakkingsinhoud | Puddle Jumper |
| Kleur | Licht roze |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Instantie keurmerk | ISET Srl Unipersonale |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maat | One size |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|
| Sluiting | Clipsluiting |
|---|