| Verpakking breedte | 199 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.63 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6942138982725 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 720392 |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Fabrikant Naam | Bestway Europe S.p.A. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Instantie keurmerk | ABS EUROPE LTD |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Voedsel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Personage | Geen personage |