| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 245 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.08 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5060167440434 |
| Merk | SwimFin |
| Kleur | Royal Blue |
|---|---|
| Materiaal | Neopreen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV Rheinland LGA Products GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |