| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5060167440304 |
| Merk | SwimFin |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SWIMFINPUR/ONESIZE |
| Kleur | Paars |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | SwimFin |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV Rheinland LGA Products GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Personage | Geen personage |
|---|