| Product breedte | 150 mm |
|---|---|
| Product hoogte | 250 mm |
| Product lengte | 150 mm |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 273 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8001011162413 |
| Merk | Mondo |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Instantie keurmerk | EUROPEAN CERTIFICATION BUREAU NEDERLAND |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Personage | Disney Cars |