| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 24.5 cm |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 218 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4013368980408 |
| Merk | BECO-SEALIFE® |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9804 |
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | S&c Distributie |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV Rheinland LGA Products GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|