| Product breedte | 66 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 66 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 280 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0007825758673 |
| Merk | Intex |
| Kleur | geel |
|---|---|
| Materiaal | Vinyl |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Instantie keurmerk | European Agency of Inspecting and Certification OU |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|