| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 122 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7432234073018 |
| Merk | Swim Essentials |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7432234073018 |
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Fabrikant Naam | Swim Essentials |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 15 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Personage | Geen personage |