Deze zwemband van Intex heeft een designprint in het Winnie de Poeh thema. De zwemband is geschikt voor kinderen van 3 - 6 jaar.
Met deze zwembad gaan je kinderen veilig op avontuur met Winnie, teigertje, iejoor en alle andere vriendjes.
| Verpakking breedte | 20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6941057402796 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Intex 58228NP |
| Kleur | Multicolor |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Instantie keurmerk | INTERTEK DEUTSCHLAND GMBH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Dier, Figuur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Personage | Winnie de Poeh |