| Verpakking breedte | 209 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 251 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5414233235477 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MESM00000170 |
| Kleur | Zwemband |
|---|
| Fabrikant Naam | Studio 100 |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Instantie keurmerk | TÜV |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Voertuig |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken in water waar kinderen kunnen staan en onder toezicht van volwassenen., Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene., Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|