| Product breedte | 175 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 135 cm |
| Product lengte | 175 cm |
| Verpakking breedte | 265 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 364 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.93 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 8718964082858 |
| Merk | WDMT |
| MPN (Manufacturer Part Number) | dfg |
| Diameter | 175 cm |
|---|---|
| Kleur | Geel, Groen, Oranje, Bruin |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 160 kg |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Eiland |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage | Geen personage |