| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 189 mm |
| Verpakking hoogte | 126 mm |
| Verpakking lengte | 297 mm |
| Verpakkingsgewicht | 165 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5414233204633 |
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| eWaste | |
| Fan Merchandise | |
| Interactief | |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage | Bumba |