See Through Pool Flowt
Met deze unieke doorzichtige zwemband kun je dagenlang dobberen.
Door zijn transparante kleur kun je op de eerste rang het prachtige onderwaterleven bewonderen.
De beker- en food houders maken het mogelijk om jouw favoriete snacks altijd bij je te hebben en zo heerlijk uren te vertoeven.
Gemaakt van hoogwaardig PVC materiaal.
| Verpakking breedte | 430 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 9505284313125 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7657645 |
| Kleur | Transparant |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Instantie keurmerk | TÜV |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Eiland |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Personage | Geen personage |