| Verpakking breedte | 430 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 9507162367794 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 38209273 |
| Kleur | Oranje |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Instantie keurmerk | TÜV |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Eiland |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Personage | Geen personage |