| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 126 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6941057408798 |
| Merk | Intex |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 58641EU |
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Fabrikant Naam | Intex Trading B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Instantie keurmerk | EUROFINS ATS |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Max. belastbaar gewicht | 60 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|