| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 259 mm |
| Verpakking hoogte | 127 mm |
| Verpakking lengte | 274 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 5060167440007 |
| Merk | SwimFin |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SWIMFINBLU/ONESIZE |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Neopreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV Rheinland LGA Products GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Personage | Geen personage |
|---|