| Verpakking breedte | 175 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6941057407296 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56265NP |
| Kleur | Multicolor |
|---|
| Fabrikant Naam | Intex Trading B.V. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Instantie keurmerk | EUROFINS ATS |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Voedsel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (9) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|