Bema zwembandjes, maat 2. Deze zwembandjes geven zoveel mogelijk ondersteuning tijdens het leren zwemmen, met een zo klein mogelijke beperking van de bewegingsvrijheid. De ronde hoeken zorgen voor een hoog draagcomfort en de vlakke uitvoering van de Bema-rand zorgt ervoor dat de zwembandjes niet afzakken. Met de originele Bema-zwembandjes krijgen kinderen zelfvertrouwen en weten ze dat ze zich veilig door het water kunnen bewegen Zo wordt het leren zwemmen makkelijker voor volwassenen. Gewicht: tot 60 kg.
| Product breedte | 42 mm |
|---|---|
| Product hoogte | 250 mm |
| Product lengte | 164 mm |
| Verpakking breedte | 165 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4008332180038 |
| Merk | Bema |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0773123 |
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | BEMA |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV Rheinland LGA Products GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Volwassenen |
|---|