| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8946004668377 |
| Merk | Intex |
| MPN (Manufacturer Part Number) | zwembandjes |
| Diameter | 15 cm |
|---|---|
| Kleur | oranje |
| Materiaal | Vinyl |
| Fabrikant Naam | Mundo Recreatie |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Figuur |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage | Geen personage |