Kinderen houden van spelen in het water, ook als ze nog niet kunnen zwemmen. Nu kunnen ze plonsen in het zwembad met deze mooie Disney Frozen zwembandjes! Op de zwembandjes staat een leuke afbeelding van de prinsessesn van Frozen, Anna en Elsa.
| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 188 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 8719323840904 |
| Merk | Disney |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5632452532 |
| Kleur | Multi |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Instantie keurmerk | ABS EUROPE LTD |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 18 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Personage | Disney Frozen |