| Verpakking breedte | 204 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.63 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 8712427093009 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8712427093009 |
| Kleur | geel |
|---|
| Fabrikant Naam | Padisport B.V. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Instantie keurmerk | TÜV |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Figuur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Unisex |
|---|