| Product breedte | 135 mm |
|---|---|
| Product hoogte | 135 mm |
| Product lengte | 135 mm |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Verpakking hoogte | 84 mm |
| Verpakking lengte | 410 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4260007760109 |
| Merk | Flipper Swimsafe |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EF-1010 |
| Kleur | Kleurenmix |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Pro Swim GmbH |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Instantie keurmerk | TÜV |
| Kwaliteitslabel | TüV |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|