| Product breedte | 16 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0.5 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 164 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 275 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6924421356765 |
| Merk | Bestway |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6924421356765 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Vinyl |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Instantie keurmerk | SGS |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 0 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|