Een heerlijke hoes voor het Form Fix kussen. Een grote opening met rits zodat je makkelijk de hoes kunt wisselen. De ene kant van de hoes is 100% katoen en de andere kant is lekker comfortabel badstof.
Ook in de hoes zit elastiek in de ronding, zodat je het kussen heerlijk languit kunt neerleggen.
Afmeting: 185 cm x 75 cm
Let op! Het Form Fix XL Kussen is apart verkrijgbaar.
| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 99 cm |
| Verpakking breedte | 20.50 cm |
| Verpakking hoogte | 5.20 cm |
| Verpakking lengte | 28 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 5425011486820 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Form Fix XL Hoes Staalgrijs Day/Beige badstof en katoen |
| Kleur | Antraciet |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | 1 Hoes, met 2 afwerkingen Een kant: 100% katoen Andere kant: zacht, comfortabel badstof Oeko Tex gecertificeerd |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |