De Foundations 100-EH baby verschoontafel van kunststof heeft een strak ontwerp dat in vrijwel elke ruimte past. De verschoontafel is gemaakt van duurzaam en gemakkelijk te reinigen polyethyleen met hoge dichtheid. De hoogwaardige kunststof is bacterieel resistent. De verschoontafel is gemakkelijk te installeren en aan vrijwel iedere wand te monteren. Inclusief een ingebouwde dispenser voor sanitaire doekjes, een stalen scharnier met gasveer en een veiligheidsriem. De veiligheidsriem is eenvoudig te reinigen en is met één hand te verstellen. De verschoontafel wordt geleverd met alle benodigde bevestigingsmaterialen en is inclusief de EZ Mount steunplaat.
Kenmerken
Afmetingen (LxBxH): 87 x 39,1 x 10,2 cm.
| Product breedte | 10.20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 38.10 cm |
| Product lengte | 86.37 cm |
| Verpakking breedte | 45.70 cm |
| Verpakking hoogte | 10.20 cm |
| Verpakking lengte | 91.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.16 kg |
| EAN | 0849801003946 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Foundations 100-EH baby verschoontafel van kunststof – opklapbaar met wandmontage |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Stijl | Design |
|---|---|
| Type commode | Wandcommode |