De Foundations 300-EH Elements baby verschoontafel van kunststof in grijs is opklapbaar en heeft een eenvoudig en strak design. De verschoontafel is gemaakt van duurzaam en gemakkelijk te reinigen polyethyleen met hoge dichtheid. Het strakke ontwerp past perfect in ieder commercieel toiletdecor. Dankzij het lichte ontwerp is de tafel eenvoudig door één persoon te installeren. Het verschoonoppervlak is extra groot en biedt dankzij de eenvoudig te reinigen veiligheidsband veilig plek aan de baby tijdens het wisselen van de luier. De verschoontafel wordt geleverd inclusief alle benodigde bevestigingsmaterialen en 2 haakjes voor luiertassen. Exclusief dispenser voor sanitaire doekjes.
Kenmerken
Afmetingen (LxBxH): 85,9 x 10 x 53,3 cm.
| Product breedte | 53.30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7.60 cm |
| Product lengte | 83.80 cm |
| Verpakking breedte | 55.90 cm |
| Verpakking hoogte | 17.80 cm |
| Verpakking lengte | 88.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.40 kg |
| EAN | 0849801014393 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | 300-EH Elements baby verschoontafel van kunststof in grijs – opklapbaar met wandmontage incl. dispenser |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Stijl | Design |
|---|---|
| Type commode | Wandcommode |