| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 92 cm |
| Product lengte | 53.70 cm |
| Verpakking breedte | 66 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 97 cm |
| EAN | 7040355839019 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Verschoningstafel inclusief kussen |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Stijl | Scandinavisch & Basic |
|---|---|
| Type commode | Commode |