Laat je kindje heerlijk in de schaduw zitten met deze universele parasol van FreeON. De parasol is voorzien van UV beschermende stof aan de binnenzijde. De boven- en onderkant zijn verstelbaar. De parasol is geschikt voor bijna elk type kinderwagen of buggy.
Pluspunten
UV coating voor optimale bescherming tegen de zon( UPF 50+)
Buigzaam, gemakkelijk aan te passen aan de zonstand
Eenvoudig te bevestigen door grote klem
Universeel te gebruiken
Sterk 'Glass Fiber' frame
Specificaties
● Geschikt voor de meeste buggy's, kinderwagens en wandelwagens
● Afmeting uitgeklapt: 73 x 80 cm
● Afmeting ingeklapt: 80 x 4 cm
● Gewicht 0,37 kg
| Product breedte | 73 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 370 g |
| Product hoogte | 80 cm |
| Product lengte | 73 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 85 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| EAN | 3830075044510 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Parasol, klem |
| Kleur | Lichtgrijs |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|