FUXTEC Bolderkar FX-CT850 – Opvouwbaar – tot 75kg
De volgende ontwikkelingsfase van de bekende FUXTEC - CT-serie
De Bolderkar FX-CT850 van FUXTEC is verkrijgbaar in de kleuren grijs, bruin, rood, turkoois / blauw en paars.
| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 15 kg |
| Product hoogte | 105 cm |
| Product lengte | 124.50 cm |
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 33 cm |
| Verpakking lengte | 89 cm |
| Verpakkingsgewicht | 15.80 kg |
| EAN | 4260586994810 |
|---|---|
| Merk | FUXTEC |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FX-CT850.81 |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Staal, Textiel |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 75 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |