| Product lengte | 336 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 51 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht | 22 g |
| EAN | 8715362006479 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Bevestigingsadapter |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Thule |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor merk | Gmg Yepp |
|---|