| Product gewicht | 5.3 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 47.50 cm |
| Verpakking hoogte | 25.50 cm |
| Verpakking lengte | 61 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.35 kg |
| EAN | 3660730036211 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Slaapstand |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |