Kinderzitverhoger voor in de auto geschikt voor kinderen van 15-36 kg
Model : Sparco - Rood
| Verpakking breedte | 42 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht | 500 g |
| EAN | 8430046064629 |
|---|
| Kleur | Rood |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
|---|---|
| Type ECE Label | R44.04 |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |