Sparco zitverhoger
Zorg ervoor dat jouw kindje veilig vervoerd wordt met deze stoere zwarte zitverhoger. De zitverhoger is ECE R44-04 goedgekeurd en is geschikt voor kinderen van 15 tot 36 kg.
Specificaties:
Kleur: zwart/grijs
Materiaal: kunststof, foam, polyester
Geslacht: junior
Leeftijdsgroep: 2-3
ISO-fix: nee
Gewicht: 15-36 kg
Leeftijd: 6 -12 jaar
Afmetingen: 34 x42 x20cm (L x B x H)
Norm: ECE R44-04
| Verpakking breedte | 399 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 213 mm |
| Verpakking lengte | 488 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1129 g |
| EAN | 8033280112240 |
|---|
| Kleur | Zwart, Grijs |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
|---|---|
| Type ECE Label | R44.04 |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |