Sparco zitverhoger
Zorg ervoor dat jouw kindje veilig vervoerd wordt met deze stoere zwarte zitverhoger. De zitverhoger is ECE R44-04 goedgekeurd en is geschikt voor kinderen van 15 tot 36 kg.
Specificaties:
Kleur: zwart/blauw
Geslacht: junior
Materiaal: kunststof
Materiaal bekleding: polyester
Materiaal vulling: foam
Dikte schuim: 3 cm
Leeftijdsgroep: 3
ISO-fix: nee
Gewicht: 22-36 kg
Leeftijd: van 6 tot 12 jaar
Afmetingen: 34 x 42 x 20 cm (L x B x H)
Wasbaar: ja, alleen de afneembare hoes
Norm: ECE R44/04
| Verpakking breedte | 370 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 226 mm |
| Verpakking lengte | 451 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1050 g |
| EAN | 8033280112233 |
|---|
| Kleur | Zwart, Blauw |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |