De CYBEX Solution X-fix werd tot testwinnaar uitgeroepen door de vooraanstaande en onafhankelijke Duitse organisatie voor consumententests Stiftung Warentest (06/2009) en heeft talrijke prijzen ontvangen van gerenommeerde Europese testinstituten. Naast de gepatenteerde in 3 posities kantelbare hoofdsteun die voorkomt dat het hoofd van het kind naar voren valt tijdens het slapen, zorgt ook het ISOFIX Connect systeem voor meer stabiliteit en veiligheid. Het L.S.P. systeem absorbeert de energie van de impact van een zijdelingse botsing in een zeer vroeg stadium en beschermt het gevoelige hoofd en de schouders. Dit gebruiksvriendelijke kinderzitje past ook in auto's die niet over ISOFIX beschikken.
ISOFIX Connect systeem voor meer veiligheid, stabiliteit en eenvoudige one-click installatie.
De aansluitingen van het autostoeltje klikken gemakkelijk vast in de ISOFIX bevestigingspunten van de auto. De aansluitingen kunnen eenvoudig worden weggeklapt, zodat het autozitje ook in auto’s zonder ISOFIX past.
Kenmerken:
• 11-posities verstelbare hoofdsteun: voor een perfecte pasvorm
• Verstelbare rugleuning
• Comfortabel zitkussen
• Gewicht: 7 kg
• Hoezen van ademend textiel wasbaar bij 30°
• Afmetingen (lxbxhx): 45 x 47 x 66 cm.
| Product gewicht | 9 kg |
|---|
| EAN | 4250183795019 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Autostoel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |