| Product breedte | 47 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 82 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 47.90 cm |
| Verpakking hoogte | 31.20 cm |
| Verpakking lengte | 78.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.06 kg |
| EAN | 4250183710272 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Autostoel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |