De Cybex Solution X-Fix autostoel is geschikt voor kinderen van 15-36 kg (3-12 jaar).
Deze autostoel beschikt over IsoFix Connectors en een gepatenteerde verstelbare hoofdsteun, welke er voor zorgt dat het hoofdje van je kindje tijdens een dutje in de veiligheidszonde blijft. Uiteraard voldoet de Solution X-Fix aan de ECE R44/04 norm.
Comfortabel
De autostoel is heerlijk comfortabel en heeft een extra brede en diepe zitting. Een geavanceerd ventilatiesysteem zorgt voor een goede lichaamstemperatuur, zelfs bij warme buitentemperaturen. De gepatenteerde en kantelbare hoofdsteun maakt slapen nog comfortabeler en veiliger, ideaal tijdens een lange reis.
Veilig
De Solution X-Fix beschikt over vele veilige eigenschappen. Zo is de autostoel voorzien van IsoFix connectors, een gepatenteerde hoofdsteun en aan beide zijden verstelbaar Linear Side Impact Protection (LSP System). Het LSP System absorbeert de kracht die vrijkomt bij een botsing en geleid het hoofdje naar de veilige zone. De Solution X-Fix voldoet aan de Europese veiligheidsnorm ECE R44/04.
Gebruiksvriendelijk
Met de Solution X-Fix ben je binnen enkele seconden klaar om veilig op reis te gaan. Je plaatst het autostoeltje met behulp van de IsoFix connectors op de achterbank in de auto. De gordelgeleiders zorgen ervoor dat de gordels automatisch op de juiste hoogte aansluiten bij je kindje. De autostoel kan ook worden gebruikt in een auto die niet over IsoFix beschikken.
Eigenschappen
| Product gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 47.90 cm |
| Verpakking hoogte | 30.70 cm |
| Verpakking lengte | 77.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.03 kg |
| EAN | 4250183710296 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Autostoel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |