| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.8 kg |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 89 cm |
| EAN | 6096324945992 |
|---|
| Kleur | Quick Release Stof Oranje |
|---|---|
| Materiaal | Metaal, 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Opvouwbaar |
| Inhoud | 100 l |
|---|