| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4.5 cm |
| Product lengte | 27.5 cm |
| Verpakking breedte | 168 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 323 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4008332180090 |
| Merk | Bema |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0780001 |
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | EVA |
| Fabrikant Naam | BEMA |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Instantie keurmerk | TUV Rheinland LGA Products GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|