| Verpakking breedte | 86 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 53 cm |
| Verpakking lengte | 86 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 8719829810005 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719829810005 |
| Kleur | Diverse kleuren |
|---|
| Fabrikant Naam | Padisport B.V. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Instantie keurmerk | EUROPEAN CERTIFICATION BUREAU NEDERLAND |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Dier |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|