Met onze comfortabele Bouncer Deluxe heb je je kleintje altijd dicht bij je in de buurt - tijdens het douchen, koken of bij klusjes in het huishouden.
Tijdens de maaltijd kun je de rugleuning met één hand in de zitstand zetten. En is je kindje aan wat rust toe, dan zet je hem weer snel in de ligstand. Ook kun je het wipstoeltje met de bewegingen van je kindje omhoog en omlaag laten wippen.
Met de schattige speelgoedboog kan je kindje zich vermaken en tegelijkertijd zijn motoriek oefenen. Wil je je kindje eten geven, dan hoef je de speelgoedboog alleen maar weg te draaien.
Voor de veiligheid heeft het wipstoeltje een gewatteerd 3-punts harnas. De hoogwaardige stoffen zijn bijzonder comfortabel, of je kleintje nu zit of ligt en voorkomen dat het te warm wordt onder je baby; dankzij de twee grote handgrepen kun je het wipstoeltje gemakkelijk verplaatsen.
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2900 kg |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 435 mm |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Verpakking lengte | 772 mm |
| Verpakkingsgewicht | 648 g |
| EAN | 4007923633984 |
|---|
| Kleur | Nordic Grey |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|