De set veiligheidshekjes met lage drempel voor deuren en trappen
Veiligheidshekjes op trappen en deuren zijn essentieel zodra je kindje mobiel is. Dit veiligheidshekje heeft een lage drempel zodat struikelgevaar voor groot en klein nagenoeg uitgesloten is.
In welke stand je het hekje ook loslaat, de magneetsluiting zorgt dat het hekje automatisch en veilig dichtgaat. Daarnaast zorgt de twee-standen-indicator voor extra zekerheid.
Een hete kachel? Een openstaande deur? In sommige situaties is het veiliger wanneer het veiligheidshekje maar naar een kant opengaat. Met de veiligheidsaanslag kun je dit op elk moment instellen.
Of dat nu thuis is, bij opa en oma, of op vakantie, het inklembare hekje wordt met behulp van stelschroeven die worden vastgedrukt stabiel bevestigd en kan worden verwijderd zonder sporen achter te laten.
De Clear Step Autoclose 2 set inclusief 9 cm verlengstuk is niet alleen geschikt voor openingen met een breedte van 84 - 89 cm, maar kan met de apart verkrijgbare verlengstukken van 9 cm of 21 cm tot 110 cm worden verbreed. Met afzonderlijk verkrijgbare Y-spindels kan het hekje ook aan trapleuningen met ronde palen worden bevestigd.
| Product breedte | 84 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 77 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 7 cm |
| Verpakking hoogte | 79 cm |
| Verpakking lengte | 59.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.20 kg |
| EAN | 4007923597453 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verpakkingsinhoud | Handleiding Verlengstuk van 9 cm Veiligheidshek |
| Kleur | Dark Grey |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Automatisch of manueel | Automatisch |
|---|---|
| Europese norm | NEN-EN 1930:2011 |
| Inclusief verlengstuk | |
| Maximale breedte | 89 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 75 cm |
| Soort hek | Spijlenhek |
| Type veiligheidshek | Traphek |
| Bevestigingswijze(s) | Klembevestiging |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 84 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 89 cm |