| Product breedte | 73 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 77 cm |
| Product lengte | 3 cm |
| Verpakking breedte | 73 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 79.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.40 kg |
| EAN | 3220660193745 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Traphekje en montagehandleiding |
| Kleur | Natural Wood |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Automatisch of manueel | Handmatig |
|---|---|
| Maximale breedte | 80 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 4.5 cm |
| Soort hek | Spijlenhek |
| Type veiligheidshek | Traphek |
| Bevestigingswijze(s) | Klembevestiging |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 73 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 80 cm |