Met de Noma 3-delige kamerverdeler kun je grote en kleine ruimtes afsluiten of veilig stellen voor je kleine. Het multifunctionele veiligheidshek is speciaal ontworpen voor grotere openingen, tot een maximale lengte van maar liefst 197.5 cm. Het traphekje kan zowel dienen als traphek, kamerverdeler, box, en haardhek. Je kunt het hek dankzij de 3 afzonderlijke panelen zowel schuin als recht plaatsen.
Het openen van het hek gaat gemakkelijk met één hand. Het sluiten gaat zo mogelijk nog makkelijker: duw het hekje dicht totdat het systeem automatisch vergrendeld wordt. Het hek is compact op te vouwen voor makkelijke opslag en om mee te nemen op reis.
Alle voordelen van die veiligheidshekje op een rij:
Let Op: Bij gebruik als haardhek is het van essentieel belang om een minimale afstand van 100 cm te handhaven. Zorg ervoor dat deze richtlijn strikt wordt nageleefd om de veiligheid te waarborgen.
Over Noma
Ontdek Noma, het toonaangevende merk dat al meer dan 10 jaar gespecialiseerd is in hoogwaardige traphekjes. Onze producten worden gedreven door diepgaande kennis, uitgebreide ervaring en ongeëvenaarde kwaliteit. Bij Noma staat veiligheid voorop, vervaardigd met duurzame materialen en toegankelijk voor iedereen. Of je nu een gezin begint, een nieuw huis betrekt of gewoon op zoek bent naar hoogwaardige veiligheidsoplossingen, Noma past in elk huis. Ontdek de perfecte combinatie van functionaliteit en stijl, en ervaar gemoedsrust met een traphekje dat is ontworpen met passie en vakmanschap.
| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 65 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 76 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.46 kg |
| EAN | 0743724393491 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | 1 veiligheidshekje |
| Kleur | Noma Configure Gate 3 Panel - Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Automatisch of manueel | Handmatig |
|---|---|
| Europese norm | Niet aanwezig |
| Inclusief verlengstuk | |
| Maximale breedte | 198 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 321 cm |
| Soort hek | Spijlenhek |
| Type veiligheidshek | Veiligheidshek |
| Bevestigingswijze(s) | Schroefbevestiging |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 80 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 100 cm |