Met dit metalen verlengstuk van 21 cm kunnen de Hauck veiligheidshekjes Autoclose N Stop 2, Clear Step Autoclose 2, Clear Step, Autoclose N Stop, Open N Stop, Open N Stop KD, Stop N Safe 2 in een oogwenk worden omgezet in een traphekje.
Alle Hauck veiligheidshekjes hebben een standaard afmeting van 75 tot 80 cm en kunnen worden gebruikt met maximaal twee verlengstukken. Daarnaast kun je met Y-spindels (balustradevork) de veiligheidshekken aan een ronde trapstijl bevestigen.
| Product hoogte | 77 cm |
|---|---|
| Product lengte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 770 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1230 g |
| EAN | 4007923596920 |
|---|
| Kleur | White |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Type veiligheidshek | Traphek |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 21 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 21 cm |